Výrobcovia

Úvod Výrobcovia

Výrobcovia

 

U nás v ponuke nájdete výrobcov kvalitných a bezpečných hračiek pre deti, ktoré sú určené na rozvoj detí. Zamerali sme sa na výrobcov, ktorí ponúkajú kvalitné drevené hračky ako stavebnice, autíčka, motorické drevené hračky, drevené puzzle, plyšové hračky, bábiky, ako aj kreatívne sady a hry pre chlapcov i dievčatá.

 

Dôležité je pre nás, aby boli spokojní nielen rodičia, ale aj naši najmenší zákazníci:-)


Orange TOYS

 

Spoločnosť Orange toys je v obore vyrábania hračiek viac ako dekádu.  Všetky hračky Orange Toys kolekcie majú najvyššiu kvalitu a jedinečný dizajn. Hlavnou misiou firmy a jej tímu sú plyšové hračky, ktoré prinášajú láskavosť, úsmev na tvárach detí a ich pozitívne emócie.

 

Každá etapa pri vytváraní hračiek, a to od myšlienky až po produkciu, je vykonaná podľa najvyšších štandardov kvality a bezpečnosti. Spoločnosť Orange Toys má na sebe veľkú zodpovednosť, pretože jej zákazníkmi sú nielen deti, ale aj rodičia.Bukowski Design AB

 

Firma Bukowski Design AB je rodinná firma, ktorá sa zaoberá návrhom, výrobou a predajom plyšových medvedíkov a iných plyšových hračiek do celého sveta.  Zakladateľkou firmy je pani Barbara Bukowski, ktorá začala navrhovať plyšové medvedíky a zajačiky pre svojich synov.  Firma funguje od roku 1990.

Základom firmy sa stal obrovský úspech plyšových medvedíkov. Ich úspech spočíva v jedinečnom dizajne a každý medvedík je vytvorený na základe skutočnej ľudskej bytosti.

Bukowski Design AB sa radí medzi popredných výrobcov plyšových hračiek v Škandinávií.

 

Förster Stofftiere Foerster Stofftiere

 

Je  výrobca plyšových hračiek, ktorý bol založený v roku 1976 v Nemecku.

Plyšové hračky, ktoré Vám ponúkame na našej stránke  od Förster Stofftiere sú mäkučké na dotyk a vytvorené z láskou.

Plyšové hračky sú spoločník hodný lásky Vášho dieťatka

Presvedčte sa ich excelentným spracovaním a pekným prevedením. Vaše dieťatko si plyšové hračky hneď zamiluje a bude si ho všade so sebou brať.

Kvalitné produkty z kvalitného materiálu

Plyšové hračky sú vyrobené ručnou prácou z vysokokvalitného mäkkého plyšu. Materiál neobsahuje žiadne škodliviny a znesie veľa. Okrem toho sú plyšové hračky vybavené bezpečnostnými očkami. V prípade potreby môžete plyšové hračky oprať v pračke.

Hračky nájdete: TU  


 

Rudolf Schaffer CollectionRudolf Schaffer Collection


Je nemecký výrobca plyšových hračiek.  Plyšové hračky od výrobcu Rudolf Schaffer Colletion sú vysoko kvalitné, luxusné a mäkučké hračky s nezameniteľným dizajnom, ktoré vyžarujú kúzlo a teplo, vzbudzujú lásku a pozitívne emócie.

Všetky ich plyšové hračky sú vyrobené v továrni, ktorá je certifikovaná Medzinárodnou radou priemyslu hračiek "International Council  of Toy Industries (ICTI) v triede A. To znamená najvyššiu spoločenskú a etickú zodpovednosť.  Detská práca je výslovné vylúčená. Každá hračka  má pečať FAIRPLAY kvality. 

Hračky nájdete: TU  


 

Squishablesquishable

 

Ide pôvodne o technologickú firmu s vášňou pre hračky.Hlavní tvorcovia hračiek Zoe a Aron začali s plyšovými hračkami v roku 2007, keď zistili, že práca s plyšom je omnoho zaujímavejšia ako práca s technikou. Firma sídli v New Yorku a má pobočky po celom svete.

 

Ak hľadáte jedinečnú plyšovú hračku ako darček, tak ste na správnom mieste. Ihneď si tieto roztomilé okrúhle hračky zamilujete. Je to ideálny darček pre deti alebo pre priateľku. Stane sa aj perfektným darčekom na narodeniny alebo pod vianočný stromček. Plyšové hračky sú úžasné mäkučké a chlpatučké.

Plyšové hračky nájdete: TU 


Keel ToysKeel Toys

Rodinná firma Keel Toys bola funguje od roku 1947. Keel Toys patrí medzi najväčších dizajnérov, importérov a exportérov plyšových hračiek v Spojenom Kráľovstve. Plyšové hračky od Keel Toys sú mäkké a príjemné na dotyk. Veľmi obľúbené sú od nich Animotsu plyšové hračky s veľkými očkami. 

Plyšové hračky nájdete: TU

 

 

WOODY drevené hračky

 

Woody drevené hračky spĺňajú vysokú kvalitu a kladú dôraz na bezpečnosť a zdravotnú nezávadnosť. Cieľom Woody hračiek je rozvoj jemnej motoriky dieťaťa a jeho rozvoj po motorickej, psychickej, ako aj pedagogickej stránke.  Podporujú kreativitu detí aj rozvoj kombinačného myslenia. Väčšina výrobkov WOODY sa konzultuje  s odborníkmi, ako aj s pedagogickými pracovníkmi, aby mali pre dieťa, čo najväčší prínos.

 

Veľká časť z WOODY kolekcia sa vyrába v Českej republike. Drevené hračky WOODY majú dlhoročnú tradíciu. Sú testované na najvyššie medzinárodné štandardy. Väčšina hračiek je zaradená do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY" (SAFE TOYS). Program „bezpečné hračky“ zaručuje najvyššiu možnú garanciu bezpečnosti s priebežnou a pravidelnou kontrolou predávaného tovaru. Doprajte svojim deťom kvalitné drevené kreatívne hračky od WOODY.

Drevené hračky nájdete: TU

 

Lumpin

 

Každá plyšová hračka od Lumpin má svoj vlastný príbeh.  Lumpin patrí medzi českú značku. Sú to roztomilé, mäkučké a kvalitné plyšové hračky, ktoré hľadajú svojho kamaráta. Plyšové hračky od Lumpin sa radi stanú najlepšími kamarátmi vašich detí. Budú radi s nimi tráviť svoj voľný čas, zaspávať aj sa s nimi prebúdzať.

Plyšové hračky sú vhodné od narodenia pre chlapcov a dievčatá.  Tešia sa veľkej obľube po celej Európe.

Plyšové hračky Lumpín nájdete: TU

 

Intex

 
intex

Firma Intex patrí medzi popredného a svetového výrobcu produktov ako sú bazény, nafukovačky do vody, rôzne nafukovacie kolesá , lehátka a matrace a iné nielen pre dospelých ale aj pre deti. Spoločnosť je na trhu už vyše 40 rokov.

Intex hračky do vody nájdete: TU 
 

Small Foot by Legler

 

Nemecká značka Small Foot zameraná na predaj kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky Small Foot sú žiarivo farebné výrobky, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

Hračky nájdete: TU


 

NINY


Výrobky značky Niny vznikli v spolupráci s nemeckou dizajnérkou Britou Hurter, ktorej osobnosť je vo svete dizajnu pojmom. Britta Hurter kladie vo svojich návrhoch dôraz nie len na dizajn, ale i na funkčnosť hračiek a po celú dobu procesu vývoja absolvuje aj návštevy výrobných závodov tak, aby mohla kontrolovať svoju myšlienku od jej počiatku až po konečný produkt. Takto postupne ožívajú všetci naši plyšoví hrdinovia a každý z nich má aj svoj charakter. Kolekcia Niny je zameraná predovšetkým na výrobky pre našich najmenších.RAPPA

 

RAPPA sa zaoberá dovozom a predajom hračiek, plyšových hračiek, karnevalových kostýmov, stavebníc a ďalšieho. 

Vyberte si z ponuky krásných plyšových hračiek značky RAPPA EXKLUZÍVNI KOLEKCE Kráľovství zvírat.  Plyšové zvieratká z tejto rady majú reálne vyzerajúci vzhľad, sú vyrobené z kvalitného plyšu  a preto sú aj veľmi vyhľadávané. 

Plyšové hračky nájdete: TU 

 

 

 

 

  

 

 

 

 


 

 


Copyright 2015 - 2020 © hrackypreradost.sk - edukatívne a plyšové hračky