Dodacie a platobné podmienky

Úvod InfoDodacie a platobné podmienky

Platobné podmienky


dobierka - najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru poštovému doručovateľovi, kuriérovi alebo na pošte.

 

bankový prevod- po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený v Slovenskej sporiteľni. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí. Kupujúci je povinný uhradiť cenu objednaného tovaru aj s poštovným na základe informácií obdržaných v  emaili od predávajúceho, ktorým mu potvrdil objednávku.

 

 

Dodacie podmienky

 

Dodacia lehota začína plynúť dňom potvrdenia prijatia objednávky, ktorá obsahuje všetky potrebné údaje na jej vybavenie. V prípade, ak sa objednaný tovar nenachádza na sklade alebo je vypredaná u dodávateľa, predávajúci sa zaväzuje bezodkladne o tom upovedomiť kupujúceho a dohodnúť sa s ním na ďalšom postupe.

 

SLOVENSKÁ POŠTA doba dodania zásielky, ktorá je skladom je do 5 pracovných dní. Hračky, ktoré nie sú skladom ( u dodávateľa) je  doba dodania uvedená pri hračkách. V prípade, že Vás pošta nezastihne na dodacej adrese, nechá vo vašej schránke oznámenie o uložení zásielky.

 

 

ZÁSIELKOVŇA

Pri objednávke si zvolíte na doručenie niektorú z pobočiek zásielkovne, kde si tovar vyzdvihnete. doba dodania zásielky, ktorá je skladom je do 5 pracovných Doba dodania je uvedená pri každej hračke. Pri platbe vopred na účet, je hračka odoslaná až po pripísaní platby na účet. 

 

 

GLS kuriér

Doba dodania zásielky, ktorá je skladom je 3 pracovné dni. Hračky, ktoré nemáme skladom ( u dodávateľa), je doba uvedená pri jednotlivých hračkách. Pri platbe vopred na účet, je hračka odoslaná až po pripísaní platby na účet. 

Copyright 2015 - 2020 © hrackypreradost.sk - edukatívne a plyšové hračky