Hračky Pre Radosť

Úvod Hračky Pre Radosť

 Edukačné drevené, plyšové a iné hračky 

U nás nájdete špecializovaný výber kvalitných hračiek zameraných na rozvoj detičiek, s cieľom rozvíjať ich jemnú motoriku, koordináciu ruka-oka, rozvoj ich rozumových vlastnosti, predstavivosti a podporiť ich sociálnu interakciu.

 

Kvalitné hračky pre najmenších, vhodné pre bábätká (hračky pre malé deti od narodenia), hračky aj pre 1 ročné, 2 ročné až 4 ročné deti.

 

Plyšové hračky

Vyberte si z našej ponuky krásnych a hlavne kvalitných plyšový hračiek od Schaffer Collection, Rappa, Keel Toys, Squishables (jedinečné tučnučké okrúhle hračky).  V ponuke nájdete aj ručne šité plyšové hračky od nemeckého výrobcu Rudolf Schaeffer. Každý kus je od nich originál, majú krásne prevedenie, veľmi príjemný a kvalitný materiál.  Plyšové hračky pomáhajú deťom spoznávať svet a zdravo sa rozvíjať a dodávajú im  pocit bezpečia. Plyšová mačka, plyšový slon, plyšová panda, plyšový pes a plyšový zajac patria medzi najobľúbenejšie hračky z kategórie plyšové.

 

 

Náučné drevené hračky

Drevené hračky pre najmenších vo veselých farbách. Kvalitné drevené hračky zamerané na zdravý vývoj dieťaťa, na podporu ich kreativity a logického myslenia. V našej ponuke nájdete drevené hračky Small Foot od Legler výrobcu. Sú určené pre deti na rozvoj ich motoriky, rozoznávanie tvarov a farieb, podporu predstavivosti ako aj sociálnej interakcie. Drevené hračky sú atestované, bezpečné a trvácne.


 

 

Náučné látkové bábikyHandrová bábika Janko

Roztomilé a hlavne kvalitné látkové, handrové bábiky pre dievčatá. Bábiky sú príjemné a mäkké. Ideálne na hranie, vozenie v kočíku alebo pri zaspávaní v postieľke. V ponuke nájdete aj náučné handrové bábiky Klára a Janko, ktorý je stvorený aj pre chlapčeka.

Náučné bábiky učia starostlivosti vďaka oblečeniu, ktoré má na sebe zips a gombíky. Vďaka šnúrke na topánočke sa môže chlapček aj dievčatko  učiť zaväzovať aj topánočky.

Copyright 2015 - 2020 © hrackypreradost.sk - edukatívne a plyšové hračky